fake rolex rolex replica replica rolex watches fake watches https://www.editreplica.com/ https://salerolexcopies.com breitling replica http://www.replicagreat.com stunwatches.com https://www.watchreplica.cn/

Nikt nie wątpi, że destrukcyjne działanie narkotyków na organizm ludzki, jako całość nie może ani ominąć, ani poprawić funkcji seksualnych osoby uzależnionej. Niektórzy będą argumentować: negatywne skutki dotyczą tylko z silnych substancji, wpływ haszyszu potencję jest bardzo przydatny. Euforia, łatwość porozumiewania się, wysokie, zwiększone libido to efekt, który pojawia się na początkowym etapie zażywania substancji – droga do uwolnienia seksualnych przyjemności. Czy tak jest?

Wpływ palenia haszyszu na potencję i płodność

Aby zrozumieć, czy palenie haszyszu (żywica konopi indyjskich) wpływa na zmianę potencji, trzeba ją lepiej poznać. Około 200 milionów ludzi na świecie pali trawkę. Nazywa się ją tak, ponieważ pozyskuje się ją z kwiatów i liści konopi indyjskich. Zawiera substancje kannabinoidowe, z których najsilniejszym jest tetrahydrokannabinol. Żywice z soku konopnego są używane do wytwarzania silniejszego narkotyku – haszyszu. Długotrwałe jego palenie powoduje zmniejszenie popędu płciowego, erekcji i jakości nasienia. Im większa pojedyncza dawka, tym szybciej następują zaburzenia erekcji. A także zwiększone libido, uprawianie przygodnego seksu, co może skutkować infekcjami z rozwojem zapalenia gruczołu krokowego, po których następuje impotencja. Wpływ kannabioidów na mózg zależy od ich koncentracji, dlatego jest on bardziej wyraźny przy użyciu haszyszu. W marihuanie ich zawartość nie przekracza 4%, natomiast w haszyszu sięga 20%. Wpływ substancji odurzających z konopi jest oceniany, jako psychotropowy.

Uszkodzenie układu płciowego w wyniku palenia haszyszu

Krótkotrwały wzrost libido zostaje szybko zastąpiony apatią, depresją. Pożądanie leży w znalezieniu kolejnej dawki, a nie w seksie. Synteza cholesterolu w wątrobie cierpi, a mianowicie jest prekursorem hormonu płciowego testosteronu, którego produkcja również spada. Powoduje to spadek libido, zaburzenia erekcji i pogorszenie jakości nasienia. Przyczyny psychoemocjonalne łączą się z hormonalnymi, skutkiem jest impotencja.

Haszysz i męska władza – opinia użytkowników

Po dostaniu się do organizmu niewielkiej ilości leku psychotropowego na bazie konopi – haszyszu, substancje toksyczne są szybko przenoszone z krwi do narządów wewnętrznych i tkanek bogatych w lipidy (mózg, płuca, narządy płciowe). Wysoki wskaźnik efektów toksycznych powoduje wielką szkodę dla wszystkich organów. Możliwe jest ustalenie faktu palenia (skręty, fifki, fajki) małych i średnich dawek haszyszu za pomocą takich zewnętrznych oznak, jak:

  • Zahamowane zachowanie
  • Bełkotliwa mowa, nieuzasadniony śmiech
  • Nagłe wahania nastroju
  • Niezdarne ruchy, utrata koordynacji, odhamowanie ruchowe.

Stosowanie dużych ilości haszyszu wskazuje na: zahamowanie ruchów trudności w myśleniu i mówieniu, spojrzenie utkwione w jednym punkcie. Twarz, która nie wyraża żadnych emocji i nieadekwatne reakcje na bieżące wydarzenia. Często poważnemu zatruciu towarzyszą objawy psychotyczne w postaci majaczenia, bezprzyczynowej paniki, halucynacji słuchowych i wzrokowych, a także stanów obsesyjnych. Szczyt zatrucia zależy od ilości przyjmowanego narkotyku i z reguły trwa od 2 do 5 godzin. Po dostaniu się do krwi i tkanek wewnętrznych kannabinoidy przechodzą etap utleniania i są wydalane z organizmu.

Zwolennicy palenia haszyszu szczególnie uwielbiają reakcje układu płciowego mówią, że po paleniu dochodzi do długiej i niezwykle uporczywej erekcji, z którą mężczyzna gotów jest zdziałać cuda w łóżku. Jako główne argumenty przytaczają również składnik psychotropowy po zażyciu kolejnej dawki oraz niesamowite efekty psychiczne podczas bliskiej intymności seksualnej. Ale początkowy stan euforii zastępuje zauważalny z biegiem czasu odpływ pożądania seksualnego. Uzależnienie jest tutaj bezpośrednie – im dłużej mężczyzna jest przyjacielem tego narkotyku, tym dłużej musi sobie radzić z zakończeniem stosunku płciowego.

Odnotowano przypadki, gdy orgazm występował jednocześnie z piekielnym bólem penisa, a takie konsekwencje przez długi czas zniechęcały do chęci ponownego współżycia. Medycyna odnotowała ostre negatywne konsekwencje i wyciągnęła naukowo uzasadniony wniosek: haszysz i potencja to sprzeczne pojęcia, a stereotypy, które utrwaliły się wśród młodych ludzi na temat ich korzystnej interakcji, są po prostu mitem, który należy jak najszybciej obalić.

Każdy rozsądny mężczyzna musi pamiętać o następujących przydatnych informacjach:

  • Kannabinoidy nieuchronnie niszczą psychikę, co wpływa na procesy i mechanizmy podniecenia seksualnego – są w stanie stopniowo stępiać.
  • Palenie konopi powoduje zauważalny spadek poziomu testosteronu, co negatywnie wpływa na funkcje rozrodcze i jest obarczone narodzinami niepełnosprawnego potomstwa.
  • Regularne palenie nawet niewielkich dawek haszyszu drastycznie zmniejsza liczbę plemników w nasieniu i wpływa na ich zdolność poruszania się – te czynniki z pewnością wpłyną na możliwość poczęcia absolutnie zdrowego dziecka.
  • Duże ilości haszyszu powodują zanikanie głównej funkcji jąder, co prowadzi do szybkiego zmniejszania się ich rozmiaru. Wpływa to na gęstość jąder, spowalniając jednocześnie produkcję kilku rodzajów hormonów płciowych i reprodukcję plemników.
  • Proces palenia powoduje skurcz naczyń, który odpowiada za zapewnienie prawidłowego przepływu krwi do penisa i prowadzi do wczesnej impotencji lub zauważalnego spadku erekcji.